KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pedagodzy naszego żłobka pracują z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności.

Zajęcia odbywają się w optymalnych ilościowo grupach w celu lepszego poznania dziecka przez nauczyciela, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z nich.

 

Pani Kamila Soszyńska- dyrektor Niepublicznego Żłobka Myszki Miki.

Pani Kamila to dyrektor naszego żłobka. Jest ona pedagogiem z kilkuletnim stażem pedagogicznym oraz doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Pani Kamila ukończyła 5-letnie studia magisterskie, kierunek „Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza" na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła również studia podyplomowe kierunek „ Edukacja wczesnoszkolna" na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Jest ona osobą bardzo ciepłą dbającą o jak najlepsze relacje w zespole. Doskonały kontakt z rodzicami pomaga utrzymać stosunki partnerskie mające na celu dbanie o jak najlepszy rozwój naszych pociech. Włada językiem angielskim w mowie i piśmie. Gra na flażolecie i próbuje zaszczepić tę pasję w innych. Interesuje się malarstwem ( tworzy swoje własne dzieła sztuki), tańcem, teatrem współczesnym. W swojej pracy z dziećmi kieruje się powiedzeniem „Pomagam dzieciom, w trudnej sztuce porządkowania świata"

Pani Paulina Dziubakiewicz - zastępca dyrektora

Pani Paulina jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Miano zastępcy dyrektora uzyskała mając doświadczenie w opiece nad dziećmi do lat 3 w Niepublicznym Żłobku Myszka Miki w Poznaniu. Jest to osobą bardzo przyjazną, lubiącą swoją pracę. Podczas pracy jako opiekun żłobkowy wykonywała swoje obowiązki bardzo sumiennie i z wielkim zaangażowaniem. Cechuje ją zadowolenie z życia oraz chęć niesienia pomocy. Ukończyła kursy, które pomagają jej w pracy z dzieckiem. Interesuje się muzyką, bardzo lubi śpiewać, tańczyć. Ma bardzo dużo pomysłów, które sukcesywnie wprowadza w życie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje i zainteresowania. Chętnie odpowie na wszystkie nurtujące pytania związane z życiem i pracą naszego żłobka.

Pani Maria Karolczak – opiekun dziecięcy

Pani Marysia ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Dalej zamierza rozwijać się w tym kierunku, gdyż opieka nad dziećmi sprawia jej dużą przyjemność i daje ogromną satysfakcję. Jest osobą młodą, pełną pozytywnej energii i pomysłów. Pomimo, iż dopiero dobywa doświadczenia w naszym żłobku podczas pracy z dziećmi daje z siebie 100%.

Pani Joanna Skołozdrzy – opiekun dziecięcy

Pani Asia z wykształcenia jest technikiem agrobiznesu, ukończyła również kurs opiekuna żłobku i klubie dziecięcym. Prywatnie jest mamą 3- letniego synka Oliwiera. Pracowała jako wolontariusz z dziećmi niepełnosprawnymi. W jej domu często przebywa w dni wolne sporo dzieci – kolegów i koleżanek synka z sąsiedztwa, z którymi razem z synkiem spędza miło czas. Bardzo kocha dzieci i dawanie im radości podczas zabawy, która jest bardzo ważna w życiu małego dziecka, sprawia jej dużą satysfakcję. Uwielbia czytać dzieciom bajki, tańczyć z nimi a także spiewać. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z synkiem, a także wspinać się i wędrować po górach, na które stara się zabierać synka.

Pani Marzena Szymańska – pomoc opiekuna dziecięcego

Pani Marzena ukończyła szkołę srednią. Pracuje jako pomoc w naszym żłobku. Zdobyła doświadczenie w 2 dużych przedszkolach. Ma zamiar przejść kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, dzięki czemu będzie mogła dołączyć do kadry opiekunów. Jest osobą ciepłą i miłą. W wolnym czasie uprawia Nordic Walking.

Pani Iwona Łopatka - Krawczyk – opiekun dziecięcy

Pani Iwona ukończyła szkołę pomaturalną w zakresie higieny szkolnej oraz roczną szkołę masażu. Pracowała w przedszkolu i szkole podstawowej. Przez 9 lat była opiekunem osób starszych. Ma dużo cierpliwości i chęci pomocy. Kurs opiekuna żłobkowego ukończyła w tym roku. Praca w żłobku przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Jest mamą 18- letniego Jana i 14-letniej Kamili. Uwielbia pływać chodzić do opery i czytać książki. Pani Iwona cechuje się znajomością języka angielskiego na poziomie B2 i ciągle doskonali ten język.

Pani Agnieszka Kleszczyńska - opiekun dziecięcy

Pani Agnieszka z wykształcenia jest pedagogiem, ukończyłą studia licencjackie z pedagogiki pomocy społecznej. W tym roku ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie malucha dla dzieci do lat 3. Planuje rozpocząć studia magisterskie o specjalności wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Prywatnie jest mamą 6-letniej Różyczki i 4-letniego Boguszka, z którymi spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu. Hobbistycznie, w czasie wolnym zajmuje się odnawianiem starych mebli oraz rowerów. Cechuje ją niezwykła cierpliwość i pozytywne nastawienie.

Pani Kinga Kocurek - opiekun dziecięcy

Pani Kinga ukończyła kurs na opiekuna dziecięcego. Jest mamą 1,5 Szymka. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję, dlatego stara się wykonywać ją jak najlepiej potrafi. Całą swoją energię przekłada na tańce, śpiew, zajęcia z dziećmi. Hobbistycznie lubi sport, jazdę na rowerze i pływanie. W wolnym czasie poświęta się dziecku.

 

Pani Aldona Wosinkiewicz

Pani Aldona jest bardzo ambitną i pełną energii osobą. Stara się jak najlepiej przekazać dzieciom wszystkie ważne informację. Dba o rozwój dzieci zapewniając im szereg urozmaiconych zabaw, przygotowuje twórcze zajęcia plastyczne, gimnastyczne i sensoryczne. Pani Aldona ukończyła kurs na opiekuna żłobkowego, a prywatnie jest Mamą trójki dzieci. W wolnym czasie spaceruje i rozwija swoje pasje.

Zapisy

Chętnych zapraszamy

tel. kom.
+48 884-363-980
Kamila Soszyńska

 

Statut