KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pedagodzy naszego żłobka pracują z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności.

Zajęcia odbywają się w optymalnych ilościowo grupach w celu lepszego poznania dziecka przez nauczyciela, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z nich.

Pani Kamila Soszyńska- dyrektor Niepublicznego Żłobka Myszki Miki.

Pani Kamila to dyrektor naszego żłobka. Jest ona pedagogiem z kilkuletnim stażem pedagogicznym oraz doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Pani Kamila ukończyła 5-letnie studia magisterskie, kierunek „Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza" na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła również studia podyplomowe kierunek „ Edukacja wczesnoszkolna" na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Jest ona osobą bardzo ciepłą dbającą o jak najlepsze relacje w zespole. Doskonały kontakt z rodzicami pomaga utrzymać stosunki partnerskie mające na celu dbanie o jak najlepszy rozwój naszych pociech. Włada językiem angielskim w mowie i piśmie. Gra na flażolecie i próbuje zaszczepić tę pasję w innych. Interesuje się malarstwem ( tworzy swoje własne dzieła sztuki), tańcem, teatrem współczesnym. W swojej pracy z dziećmi kieruje się powiedzeniem „Pomagam dzieciom, w trudnej sztuce porządkowania świata"

Pani Anna Potrawiak – zastępca dyrektora Niepublicznego Żłobka Myszki Miki

Pani Ania jest absolwentką studiów licencjackich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności: Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na tym samym kierunku. W swojej pracy z dziećmi często odnosi  się do pedagogiki zabawy, gdyż to właśnie zabawa jest ważną oraz naturalną aktywnością dzieci w wieku żłobkowym. Pani Ania pojawiając się w naszym żłobku bardzo szybko zyskała sympatię wśród dzieci. Chętnie z nimi rozmawia i pomaga w rozwiązywaniu dziecięcych problemów, łagodząc konflikty. Pani Ania jest ciepłą i oddaną osobą co jest widoczne w jej codziennej pracy.

Pani Natalia Rogacka

Pani Natalia ukończyła studia z turystyki i rekreacji , przygotowania pedagogicznego oraz wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Dziećmi w wieku od 1 roku do lat 5 zajmuje się od trzech lat. Praca w żłobku jest dla niej wielką przyjemnością oraz źródłem rozwoju osobistego. Jest osobą ciepłą i otwartą na potrzeby dzieci. Codzienne zabawy i wspólnie spędzony czas daje jej ogromną satysfakcję i mnóstwo pozytywnej energii.

Pani Maria Karolczak

Pani Marysia ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Dalej zamierza rozwijać się w tym kierunku, gdyż opieka nad dziećmi sprawia jej dużą przyjemność i daje ogromną satysfakcję. Jest osobą młodą, pełną pozytywnej energii i pomysłów. Pomimo,iż dopiero dobywa doświadczenia w naszym żłobku podczas pracy z dziećmi daje z siebie 100%.

Pani Aleksandra Brzezińska

Pani Aleksandra jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Na tej samej też uczelni zdobyła tytuł magistra. Pani Ola jest pedagogiem z dwuletnim stażem. Swoją pracę z dziećmi zaczynała w przedszkolu. Żłobek to dla niej nowe wyzwanie. Prywatnie mama 3-letniej Wiktorii. Kocha dzieci, ma głowę pełną pomysłów. Zna dużo zabaw, piosenek i wierszyków dziecięcych. Pani Ola jest miłą i ciepłą osobą.

Pani Natalia Nowak

Natalia Nowak – jest absolwentką studiów pedagogicznych o specjalności: edukacja elementarna i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Opiekowała się dziećmi w różnym wieku m.in. od 6 miesiąca życia oraz dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. W swojej pracy najważniejsze jest dla niej stworzenie ciepłej, rodzinnej atmosfery oraz poczucia bezpieczeństwa. Ogromną satysfakcję daje jej uśmiech na twarzy dziecka, dlatego jej motto to: ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W wolnych dniach spędza czas nad wodą, gdzie uprawia wędkarstwo spinningowe.

Zapisy

Chętnych zapraszamy

tel. kom.
+48 884-363-980
Kamila Soszyńska

 

Statut