KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę. Pedagodzy naszego żłobka pracują z sercem, niezwykłą pasją i zaangażowaniem. Wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności.

Zajęcia odbywają się w optymalnych ilościowo grupach w celu lepszego poznania dziecka przez nauczyciela, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z nich.

Pani Kamila Soszyńska- dyrektor Niepublicznego Żłobka Myszki Miki.

Pani Kamila to dyrektor naszego żłobka. Jest ona pedagogiem z kilkuletnim stażem pedagogicznym oraz doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Pani Kamila ukończyła 5-letnie studia magisterskie, kierunek „Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza" na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończyła również studia podyplomowe kierunek „ Edukacja wczesnoszkolna" na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Jest ona osobą bardzo ciepłą dbającą o jak najlepsze relacje w zespole. Doskonały kontakt z rodzicami pomaga utrzymać stosunki partnerskie mające na celu dbanie o jak najlepszy rozwój naszych pociech. Włada językiem angielskim w mowie i piśmie. Gra na flażolecie i próbuje zaszczepić tę pasję w innych. Interesuje się malarstwem ( tworzy swoje własne dzieła sztuki), tańcem, teatrem współczesnym. W swojej pracy z dziećmi kieruje się powiedzeniem „Pomagam dzieciom, w trudnej sztuce porządkowania świata"

Pani Anna Potrawiak – zastępca dyrektora Niepublicznego Żłobka Myszki Miki

Pani Ania jest absolwentką studiów licencjackich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności: Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Aktualnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na tym samym kierunku. W swojej pracy z dziećmi często odnosi  się do pedagogiki zabawy, gdyż to właśnie zabawa jest ważną oraz naturalną aktywnością dzieci w wieku żłobkowym. Pani Ania pojawiając się w naszym żłobku bardzo szybko zyskała sympatię wśród dzieci. Chętnie z nimi rozmawia i pomaga w rozwiązywaniu dziecięcych problemów, łagodząc konflikty. Pani Ania jest ciepłą i oddaną osobą co jest widoczne w jej codziennej pracy.

Pani Natalia Rogacka – opiekun dziecięcy

Pani Natalia ukończyła studia z turystyki i rekreacji , przygotowania pedagogicznego oraz wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Dziećmi w wieku od 1 roku do lat 5 zajmuje się od trzech lat. Praca w żłobku jest dla niej wielką przyjemnością oraz źródłem rozwoju osobistego. Jest osobą ciepłą i otwartą na potrzeby dzieci. Codzienne zabawy i wspólnie spędzony czas daje jej ogromną satysfakcję i mnóstwo pozytywnej energii.

Pani Maria Karolczak – opiekun dziecięcy

Pani Marysia ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Dalej zamierza rozwijać się w tym kierunku, gdyż opieka nad dziećmi sprawia jej dużą przyjemność i daje ogromną satysfakcję. Jest osobą młodą, pełną pozytywnej energii i pomysłów. Pomimo, iż dopiero dobywa doświadczenia w naszym żłobku podczas pracy z dziećmi daje z siebie 100%.

Pani Joanna Skołozdrzy – opiekun dziecięcy

Pani Asia z wykształcenia jest technikiem agrobiznesu, ukończyła również kurs opiekuna żłobku i klubie dziecięcym. Prywatnie jest mamą 3- letniego synka Oliwiera. Pracowała jako wolontariusz z dziećmi niepełnosprawnymi. W jej domu często przebywa w dni wolne sporo dzieci – kolegów i koleżanek synka z sąsiedztwa, z którymi razem z synkiem spędza miło czas. Bardzo kocha dzieci i dawanie im radości podczas zabawy, która jest bardzo ważna w życiu małego dziecka, sprawia jej dużą satysfakcję. Uwielbia czytać dzieciom bajki, tańczyć z nimi a także spiewać. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z synkiem, a także wspinać się i wędrować po górach, na które stara się zabierać synka.

Pani Paula Krenc – opiekun dziecięcy

Pani Paula jest studentką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, poza tym poszerza swoją wiedzę z zakresu Animacji czasu wolnego dzieci i młodzieży. Jest osobą pełną pozytywnej energii. Dla niej najważniejsze jest zbudowanie rodzinnej i ciepłej atmosfery otoczeniu dziecka oraz kreatywne spędzanie czasu wolnego. Paula przez wiele lat była wolontariuszką w Programie „Starszy Brat, Starsza Siostra” w Szamotułach.

Pani Marzena Szymańska – pomoc opiekuna dziecięcego

Pani Marzena ukończyła szkołę srednią. Pracuje jako pomoc w naszym żłobku. Zdobyła doświadczenie w 2 dużych przedszkolach. Ma zamiar przejść kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, dzięki czemu będzie mogła dołączyć do kadry opiekunów. Jest osobą ciepłą i miłą. W wolnym czasie uprawia Nordic Walking.

 

Pani Iwona Łopatka - Krawczyk – opiekun dziecięcy

Pani Iwona ukończyła szkołę pomaturalną w zakresie higieny szkolnej oraz roczną szkołę masażu. Pracowała w przedszkolu i szkole podstawowej. Przez 9 lat była opiekunem osób starszych. Ma dużo cierpliwości i chęci pomocy. Kurs opiekuna żłobkowego ukończyła w tym roku. Praca w żłobku przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Jest mamą 18- letniego Jana i 14-letniej Kamili. Uwielbia pływać chodzić do opery i czytać książki. Pani Iwona cechuje się znajomością języka angielskiego na poziomie B2 i ciągle doskonali ten język.

Zapisy

Chętnych zapraszamy

tel. kom.
+48 884-363-980
Kamila Soszyńska

 

Statut